TD -11 BEST OIL : BOYA YAĞ VE KARBON SÖKÜCÜ

Her türlü yağ kir, karbon her türlü endüstriyel kirlilikler, pigment boyaları her tür mürekkep, tükenmez kalem boyaları, tutkal kalıntıları  suyun zarar vermediği aher yüzeyde  mükemmel temizlik sağlayan ekonomik konsantre üründür. 1/3-1/20 arası su ile seyreltilerek daldırma,silme püskürtme yöntemiyle kullanılır.Matbaalarda silindir temizliği, kumaş fiske kazanlarındaki boya kalıntılarında ve benzeri yerlerde kullanılır.

TD-12 MAX OIL : AĞIR YAĞ SÖKÜCÜ

Endüstriyel yağlar, ham ve yanık yağların temizliğinde yüksek konsantrasyona sahip çok ekonomik bir üründür. Daldırma, püskürtme ve silme yöntemi ile kullanılır. kullanma şekline göre seyrelti yapılır. Daldırmada 1/10 ile 1/40 arası seyrelti yapılır.

TD-13 AĞIR YAĞ VE KARBON SÖKÜCÜ

  • Ağır yağ-karbon(yağın yanmış hali) sökücü ürün. En ağır yağ ve karbonların çözülmesini en güvenilir, en ekonomik ve en hızlı şekilde gerçekleştiren yeni nesil üründür.
  • Piyasada ki muadil ürünlerden açık ara öndedir.
  • Saf haliyle 14 olan PH değeri, on kat sulandırıldığında bile PH  değeri 14 olarak devam etmektedir.
  • Bu özellik bu ürünün en önemli farklılığı, üstünlüğünden biridir.
  • Diğer özelliği kaynatmadan soğuk suda dahi çok etkili olmasıdır.
  • Alüminyum gibi çok yumuşak  bir metali 20 kat sulandırıldığında korozyona uğratmaz.
  • TD 13 HIGH OIL son yapılan çalışmaların da, otomobil egzozların da bulunan katalizörler de bir çalışma yapılmıştır. Bu çalışma sonucunda TD 13 HIGH OIL in katalizörleri ve partikül filtrelerini mükemmel bir şekilde temizlediği görülmüştür. Temizliği çok hızlı bir şekilde yapmasının yanında soğuk olarak da kullanılması kullanıcılar açısından hem zamandan hem de maliyetten çok önemli bir tasarruf elde edilmesini sağlamıştır. Bu da katalizör temizleyicilerini çok sevindirmiştir.
  • Alüminyum yüzeylerde 1/20 oranında seyreltilerek kullanılır.
  • Kumaş yıkama da, yıkama makinalarında 1000/1 oranında kullanılır.
  • TD 13 HIGH OIL ile otomotiv sektöründe, katalizörlerle ilgili yeni bir çalışma yapıldı. Bu çalışma sonucunda TD 13 HIGH OIL in katalizörleri ve partikül filtrelerini mükemmel bir şekilde temizlediği görülmüştür. Temizliği çok hızlı bir şekilde yapmasının yanında, soğuk olarak da kullanılması, kullanıcılar açısından, hem zaman dan, hem de maliyetten çok önemli bir tasarruf elde edildiği görülmüştür. Bu da katalizör sektöründe yeni bir çığır açmıştır.

TD-15 POLITE : ALÜMİNYUM YÜZEYLER YAĞ KARBON SÖKÜCÜ

Alüminyum mandal temizliğinde; POLITE boya öncesi metal yüzey temizlikleri, kauçuk, plastik, seramik, beton, taş, kiremit, dkp sac, alüminyum emaye, mermer gibi birçok yüzeyde kullanılabilir. Basınçlı püskürtücülerde haznelere konarak mükemmel temizlik sağlar. Köpüğü ayarlıdır. Yıkama makineleri ile kullanılabilir. Özelikle ALÜMİNYUM parçalar için uygundur. 1/ 3 ile 1/ 20 arası seyreltiyle kullanılır.