TD -11 BEST OIL : BOYA YAĞ VE KARBON SÖKÜCÜ

Her türlü yağ kir, karbon her türlü endüstriyel kirlilikler, pigment boyaları her tür mürekkep, tükenmez kalem boyaları, tutkal kalıntıları  suyun zarar vermediği aher yüzeyde  mükemmel temizlik sağlayan ekonomik konsantre üründür. 1/3-1/20 arası su ile seyreltilerek daldırma,silme püskürtme yöntemiyle kullanılır.Matbaalarda silindir temizliği, kumaş fiske kazanlarındaki boya kalıntılarında ve benzeri yerlerde kullanılır.

TD-12 MAX OIL : AĞIR YAĞ SÖKÜCÜ

Endüstriyel yağlar, ham ve yanık yağların temizliğinde yüksek konsantrasyona sahip çok ekonomik bir üründür. Daldırma, püskürtme ve silme yöntemi ile kullanılır. kullanma şekline göre seyrelti yapılır. Daldırmada 1/10 ile 1/40 arası seyrelti yapılır.

TD-13 AĞIR YAĞ VE KARBON SÖKÜCÜ

  • Ağır yağ-karbon(yağın yanmış hali) sökücü ürün. En ağır yağ ve karbonların çözülmesini en güvenilir, en ekonomik ve en hızlı şekilde gerçekleştiren yeni nesil üründür.
  • Piyasada ki muadil ürünlerden açık ara öndedir.
  • Saf haliyle 14 olan PH değeri, on kat sulandırıldığında bile PH  değeri 14 olarak devam etmektedir.
  • Bu özellik bu ürünün en önemli farklılığı, üstünlüğünden biridir.
  • Diğer özelliği kaynatmadan soğuk suda dahi çok etkili olmasıdır.
  • Alüminyum gibi çok yumuşak  bir metali 20 kat sulandırıldığında korozyona uğratmaz.

TD-15 POLITE : ALÜMİNYUM YÜZEYLER YAĞ KARBON SÖKÜCÜ

Alüminyum mandal temizliğinde; POLITE boya öncesi metal yüzey temizlikleri, kauçuk, plastik, seramik, beton, taş, kiremit, dkp sac, alüminyum emaye, mermer gibi birçok yüzeyde kullanılabilir. Basınçlı püskürtücülerde haznelere konarak mükemmel temizlik sağlar. Köpüğü ayarlıdır. Yıkama makineleri ile kullanılabilir. Özelikle ALÜMİNYUM parçalar için uygundur. 1/ 3 ile 1/ 20 arası seyreltiyle kullanılır.